skip to Main Content

Bize Katılın

Bayilik hizmetlerimizden sadece Avrupa’da hizmet veren firmalar faydalanabilir

Önceliklerimiz

Bayiliklerimiz öncelikle profesyonel kitlelerden oluşmaktadır. Daha önce bayilik deneyiminiz olması kaçınılmaz kurallarımızdandır. Her zaman müşteri memnuniyetini hedef alan iş ortaklarımızla çalışmayı tercih ederiz. urunlerimizden birinin satışını gerçekleştirdiğiniz her kişi veya firmaya hesap süresince hizmet garantisi ALFA IPTV tarafından sağlanacaktır. Müşterilerinize kaliteli ve sorunsuz hizmet aktarmayı bizim hedef edindiğimiz gibi sizinde aynı hassasiyet içerisinde müşteri memnuniyetini sağlamanızı bekleriz.

DNS Ataması

Yeni tüm bayilerimiz için alan adlarınızı satın alıp hesabınızla ilişkilendiriyoruz. Kendinizin var olan alan adı bizim için kullanıma uygun değildir. Ayrıca sizin için satın aldığımız alan adlarının transfer kodlarını paylaşabilceğimizi belirtmek isteriz. Alan adlarının bizim alt yapımızda olmasının hem teknik anlamda hemde güven anlamında bir çok fayda sağlamaktadır.
Satın alacağımız alan adınız 12 ay sonraki ve sonraki yıllar için yenileme ücretleri tarafınıza ait olacaktır.

Limitler

Her ana bayi ve alt bayiler günlük en fazla 40 adet test hesabı oluşturabilirler. Daha fazlasına ihtiyacınız olması halinde destek ekibimiz gerekli incelemeleri sağladıktan sonra bu limiti artırabilir.

Yazılım Desteği

Firmamız için geliştirdiğimiz bir çok uygulamadan bayilerimizde yararlanabilir. Örneğin Web Portal, Android Uygulaması, Windows Uygulaması ve benzeri uygulamalarımızın herhangi bir ALFA IPTV reklamı bulunmaksızın yayınlayabilceğiniz sürümlerini bayilerimize sunuyor ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Ücretlendirme

Bayiliğiniz açılabilmesi için 500 EURO ödemesi yapmanız gerekmektedir. Bu tutar hesabınız açıldığında 500 KREDİ olarak hesabınıza aktarılacaktır. Kredileriniz tükendikçe satın alacağınız tutarında herhangi bir limit söz konusu olmayacaktır.

Anasayfa
Satın Al
Ücretsiz Deneyin
Bize Ulaşın